Radiator Nova Florida FONDITAL 1200×90 mm 290 Wt
Codul produsului : 3582
- Descriere
- Recenzii (0)
Descriere
Nova Florida FONDITAL 1200×90 mm 290 Wt radiator din aluminiu are o eficiență termică ridicată și oferă utilizatorului atît confort termic ridicat, cît și costuri de funcționare reduse.
CARACTERISTICI
| Tip radiator | Aluminiu |
| Disiparea căldurii | 290 Wt |
| Dimensiunile LхAхH | 1266 мм |
| Lăţime | 80 mm |
| Adîncime | 90 |
| Presiune de lucru | 16 atm. |
| Distanță intercentrică | 1200 mm |
| Temperatura maximă | 120 °C |
| Producător | Nova Florida |
| Țara de producere | Italia |
| Garanție | 36 |



















Recenzii
Nu există recenzii până acum.