Radiator Nova Florida SEVEN B4 700
475.00MDL
Codul produsului : 3594
- Descriere
- Recenzii (0)
Descriere
Alte beneficii ale tehnologiei termoelectrice:
– Nu există sedimente în partea de jos a radiatorului
– Absența completă a reziduurilor la sudarea în interiorul camerei de apă
– Finisaj îmbunătățit fără bavuri externe
– Rezistență mecanică crescută
– Un proces de mediu fără deșeuri de material.
Alte caracteristici/beneficii ale radiatorului Seven B4:
– Perfect pentru sisteme de încălzire la temperatură joasă
– Raportul de căldură masică/optim, astfel înc]t este mai ușor de instalat și de tolerat
– Modular: Perfect pentru orice cameră
– Sunt prezentate numeroase inovații tehnologice: 3 brevete internaționale
– Rezistent la coroziune în timp datorită stratului dublu: datorită anaforezei și prafului
– 100% fabricat în Italia
– Presiune de rupere: 60 bar
– Eficiență termică ridicată – performanță sporită, consum redus de energie
| Tip radiator | Aluminiu |
| Disiparea căldurii | 204 Wt |
| Dimensiunile LхAхH | 758 мм |
| Lăţime | 80 mm |
| Adîncime | 97 |
| Greutate | 1.69 kg |
| Presiune de lucru | 16 atm. |
| Distanță intercentrică | 700 mm |
| Temperatura maximă | 120 °C |
| Producător | Nova Florida |
| Țara de producere | Italia |
| Garanție | 36 |













Recenzii
Nu există recenzii până acum.